Banery

Jedną z oferowanych przez nas form reklamy wizualnej są banery. Jest to najpopularniejsza forma reklamy wielkoformatowej. Jej zalety to przede wszystkim niska cena oraz możliwość powieszenia w dowolnym miejscu. Wykonujemy dla naszych klientów projekty banerów, które przyciągają wzrok, są nieszablonowe oraz czytelnie przekazują informacje o firmie. Mogą one być samodzielną reklamą lub elementem całości, jaką stanowi wizualna identyfikacja marki. W procesie projektowania opieramy się na specyfice firmy oraz potrzebach klienta, a także jego wskazówkach i opiniach.

Oferujemy banery klasyczne oraz odblaskowe

Banery klasyczne cechują się niewielkim ciężarem oraz prostotą montażu. W naszej ofercie znajdują się banery pełnokolorowe w najwyższej jakości druku, oczkowanie co 50 lub 30 cm. Z naszego doświadczenia wiemy, że właśnie ten produkt jest idealny na dobry początek każdego przedsiębiorcy.

box-jf

Baner odblaskowy jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz, by reklama była widoczna przez 24 godziny. Najczęściej stosowany jest w miejscach, gdzie ma bezpośredni kontakt ze światłem lamp samochodowych. Zaletą tej reklamy jest niska cena, niewielka waga oraz prostota montażu. Zamówienia na banery realizujemy w terminie 3-4 dni roboczych.